Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова звільнив з займаної посади професора кафедри культурології та філософської антропології Євгенію Більченко. Про це сумнозвісна викладачка написала у себе в Фейсбук. “БЖ. Мене звільнили”, – написала колишня вже викладачка. 

 

Нет описания фото.

 

Крім того, Більченко запевняє, що начебто для її звільнення було ліквідовану кафедру на якій вона працює, а сама вона плідно займається науковою діяльністю і займає перше місце в рейтинговій системі університету. Вже іншою публікацією колишня викладачка попросила допомогти їй з працевлаштуванням, адже іншого джерела грошового доходу, окрім праці в університеті, вона не має. “Я більше університетом не пов’язана, на фрілансі довго не витягну”, – жаліється Більченко в Фейсбук. Також вона говорить що знаходиться під наглядом психіатрів та регулярно відвідує заклад для психічнохворих громадян. 

 

“Додому з дурки я приїхала з повністю закладеним горлом і температурою. Доведеться знову десь обстежитися, я вже не ходжу. Питання: де? У мене закралася пекельна думка, що, так, мене так намагаються вбити. Але я готова прийняти і це”, – написала колишня викладачка. 

 

Євгенія Більченко відом тим, що називала мовний закон “фашистським”, а Україну американською колонію. Також вона підтримувала бойовиків фейкової “ДНР” та запевняла що українська армія воює з цивільним населенням. 

 

Нагадуємо: 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial