Сухий пайок у розрізі: Міноборони показало, чим годуватиме солдат

  Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України повідомляє про появу нового сухого пайку для солдатів української армії.

 

    Військові вже представили два з 24-х видів пайку. У них входять галетне печиво, стік меду, кава, чай, 100 грамів м’ясної консерви та 60 грамів паштету. Окрім цього у пайку має бути 280 грамів основної страви, яка має включати не менше 50 грамів м’яса (на фото – гречка з овочами та свининою).

 

Читайте також:

Прикордонник ЗСУ вибачився за те, що назвав українських військових свинями

.

«Групі військовослужбовців треба виїхати з пункту постійної дислокації військової частини або з позицій на передовій в зоні проведення ООС для виконання завдання. Гарячий сніданок вони, наприклад, можуть спожити перед виїздом, а  після приїзду – вечерю. У такому разі постає питання, чим їх годувати в обід, коли вони будуть у дорозі або виконувати завдання?» – заявив заступник начальника управління розвитку продовольчого забезпечення  Головного управління супроводження матеріального забезпечення ЗС України, полковник Олександр Хмиз.

 

  У відомстві вважають, що серед переваг розширення до 24-ох раціонів, замість одноманітних страв із попереднього сухпайка, збільшений вміст м’яса та реторт-пакети, які, на думку експертів, мають бути більш зручні, аніж, наприклад, жерстяні банки.

 

Нагадаємо:

Безкоштовне авіашоу від американських військових літаків для ветеранів