Судді вирішили, що російське громадянство колеги не є підставою для звільнення з посади в умовах війни

  Збори суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду щодо питання дострокового звільнення судді Богдана Львова, в якого СБУ підтвердила наявність російського громадянства, з посади голови Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду відбулися 03 жовтня 2022 року. Звільнити так не змогли – забракло одного голосу. Про це повідомив Верховний Суд в своєму Telegram .

 

  “Результати голосування: 21 голос – за звільнення; 18 – проти. Отже, Богдан Львов залишається головою Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, оскільки для звільнення його з посади необхідно було 22 голоси”, – ідеться у повідомленні.


  Богдана Львова обрали заступником голови нового Верховного Суду у 2017 році. 15 вересня 2022 року вийшло розслідування журналістів проєкту “Схеми”, згідно з яким Львов з 1999 року має паспорт громадянина росії та з 2010 року індивідуальний податковий номер в офіційному реєстрі федеральної податкової служби рф.


  Ще раз – за наявності “залізобетонних доказів” аж 18 (ВІСІМНАДЦЯТЬ!!!) суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду України проголосували ПРОТИ звільнення, не побачивши “нічого протиправного”!

 

Заставка НАГАДУЄМО
нова