Ветерана АТО і ООС генерал-майор Дмитро Марченко

Київський апеляційний суд розглянув апеляцію адвокатів ветерана АТО генерала Дмитра Марченка на обраний йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

екс-нардеп Борислав Береза

В ході засідання екс-нардеп Борислав Береза,

начальник патрульної поліції Євгеній Жуков

начальник патрульної поліції Євгеній Жуков, нардепи Марія Ионова і Михайло Забродский, полковники Миргородський і Олейник, Олексій Мочанов заявили клопотання про готовність узяти Марченка на поруки.

нардеп Марія Ионова
нардеп Михайло Забродский
полковник Миргородський
полковник Олейник
Олексій Мочанов

Київський апеляційний суд відмінив рішення Печерського суду по справі генерала Дмитра Марченка і призначив йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 3 січня з можливістю внесення застави у розмірі 20 млн грн Таким чином суд зменшив розмір запоруки з 76 млн грн до 20 млн грн.

Суд відхилив клопотання політиків і військових про готовність узяти Марченка на поруки.

Нагадаємо:

05 листопада 2019 року стало відомо, що п’яти чиновникам Міноборони оголошено про підозру в закупівлі неякісних бронежилетів.

Підозру отримали наступні чиновники Міноборони : начальник Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення ВСУ Дмитро Олександрович Марченко, його заступниця Ольга Юріївна Капинус, перший заступник начальника Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення ВСУ Сергій Віталійович Почтаренко, два начальники підрозділу – Саковец і Каморянский.

11 листопада 2019 року Печерський суд залишив генерал-майора Марченка під вартою з можливістю виходу під заставу в 76 млн грн За рішенням суду, перший заступник начальника Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення ВСУ Сергій Почтаренко два місяці знаходитиметься під вартою на гауптвахті з можливістю запоруки у розмірі більше 76 млн грн для заступник начальник управління Ольга Капинус і начальник відділ розробка речовий майно Василь Саковца обраний запобіжний захід у вигляді нічний домашній арешт до 03 січня 2020 року. Також суд заарештував на два місяці з можливістю виходу під заставу в 76,8 млн грн Михайла Каморянского.

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Нарахування пільг за теплопостачання для учасників бойових дій
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial