Суд дозволив екстрадицію американського добровольця Крейга Ленга до США

Інформаційна агенція УНН з посиланням на прес-службу Київського апеляційного суду повідомляє, що суд дозволив екстрадицію до США добровольця “Правого сектору” Крейга Ленга. “Заяву прокурора про перегляд ухвали Київського апеляційного суду від 23 лютого 2021 року за нововиявленими обставинами задоволено. Ухвалу Київського апеляційного суду від 23 лютого, якою задоволено апеляційні скарги захисників підозрюваного та скасовано ухвалу Печерського районного суду Києва від 30 жовтня 2020 року про залишення без задоволення заяв захисників підозрюваного та постанову про видачу особи, екстрадицію скасовано. Постановлено нову ухвалу, якою відмовлено у задоволенні апеляційних скарг захисників підозрюваного, а ухвалу Печерського суду Києва від 30 жовтня 2020 року залишено без змін”, – йдеться в повідомленні прес-служби. 

 

Крейг Ленг колишній американський військовий, який має досвід війни в Іраку та Афганістані. У 2015 році приєднався до добровольців “Правого сектору”. У 2016 році отримав український військовий квиток та  проходив службу у ЗСУ. 

 

 

У жовтні 2020 року Печерський районний суд Києва постановив екстрадувати американського військового Крейга Ленга до Сполучених Штатів. Захист оскаржив це рішення.

 

 

24 лютого адвокат добровольця Дмитро Моргун у себе на сторінці написав, що суд скасував рішення про екстрадицію Крейга Ленга до США. 

 

Нагадуємо: