Стало відомо завдяки якому політику Україна отримала гроші на флот

Політолог Ярослав Божко розповів, що стратегічне партнерство з Великобританією, завдяки якому україна отримала багатомільярдний кредит на розбудову флоту, не залежало від українських політиків.

 

“Чи багато функціонує українських аналітичних центрів у Великобританії? Чи є українські політсили які активно співпрацюють з Консервативною партією? А з лейбористами? Отож бо і воно” – розказав експерт.

 

Читайте також:

 

Великобританія пропонує Україні розпочати спільне будівництво військових кораблів, але керівництво України «думає»

 

Він пов’язує всі прихильні кроки Великобританії в адресу України зі спадком видатного англійського політика українського походження Стефана Терлецького. Він був радником Тетчер, зустрічався з Рейганом і був єдиним лицарем ордену Британської імперії який все життя вважав себе українцем.

 

Терлецький ще у 1986 році запропонував відкрити у Києві хоча консульство Великої Британії – розказав Божко, додавши, що той все життя пам’ятав про свою Батьківщину і зацікавлював у ній політичні коли

 

“Поки ви думаєте, заслугами Порошенка чи Зеленського даються нам дипломатичні успіхи, їх тіло повністю тримається на житті таких людей як Терлецький” – резюмував експерт

 

Нагадаємо:

 

Британія допоможе нам з флотом – мова йде про майже 50 мільярдів!