Стало відомо, як пропагандисти Кремля лякають бійців ЗСУ Нацгвардією

59316d376a313

Російська пропаганда успішно сіє ворожнечу і ворожнечу між Національною гвардією і Збройними силами України.

Як пише НОВА.НЕТ про це заявив командувач Нацгвардії, генерал-лейтенант Юрій Аллер в інтерв’ю “апостроф”.

“На превеликий жаль, в зоні АТО дивляться майже виключно російські телеканали і місцеві сепарскіе. І тому сьогодні, знаєте, є проблема. Навіть колегіальна. Я збираю хлопців, які займаються інформаційним ресурсом, які займаються вихованням, кажу їм:” Треба щось робити, треба зменшити то тиск на підсвідомість воїнів, коли є ворожнеча між Національною гвардією і Збройними силами “, – розповів Аллер.

За його словами, на цю думку його наштовхнула ситуація, коли одна з дівчат-волонтерів зустріла на передовій в зоні АТО військового-танкіста, який був упевнений, що Нацгвардія розстрілювати відступаючих військових.

“І ось в Авдіївці одна з цих дівчат – я з нею особисто розмовляв – повернулася з передової, де тоді стояли підрозділи Збройних сил, і плаче. Ми всі, з послом включно, кинулися розпитувати, що сталося. Вона трохи заспокоїлася і розповіла, що там, на передку, побачила 50-річного бороданя-військового, який сидів на танку і у якого з очей сльози котилися. Коли ж вона запитала, чому він плаче, він пояснив: “Позаду нас нацгвардейци. Якщо ми будемо відступати – вони будуть нас розстрілювати “, – розповів глава Нацгвардії.

“Ось такі думки вже є в мізках солдатів на передовій. Таке їм вже вбили в голови …” – журиться Аллер.

Він додав, що для розвінчання цих міфів в Нацгвардії запущений збір крові для поранених в зоні АТО військових і цивільних, а також випускається наочна агітація з головним меседжем: Збройні сили і Нацгвардія – разом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *