Ми вже розказували вам про Сергія Бабаєва – ветерана-спортсмена, що здобув  1 місце в престижному марафоні «New Run Нова Пошта».

 

 Говорили ми і про його успішний проект– «Спортивний клуб АТО-М», що допомагає реабілітації  ветеранів через заняття спортом. Більше про це ви можете прочитати у нашому матеріалі:

 Сергій прийшов до військкомату якраз у 2014-му році під час першої хвилі мобілізації. Чоловік проходив військову службу у «Національній гвардії» і з початку гарячого літа 14-го і по 2015 рік його підрозділ постійно перекидали у зону проведення АТО. Воювати довелося у «Секторі-Б». За бойові заслуги Сергій отримав орден «За мужність» lll ступеня.

 

 Повернувшись до мирного життя, Сергій вступив до «Спілки ветеранів АТО» і взявся за освіту. Він свого часу закінчив будівельний коледж, а у 2016 році вирішив вступити до Харківської Державної Академії Фізичної Культури. У 2017 році чоловік також закінчив курси «Технології ефективного менеджменту та маркетингу». Також він вирішив вступити до «Європейської солідарності» і навіть висувався від неї у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №171. У результаті наш герой отримав більше 4 тисяч голосів.

 

Читайте також:

Проте цього року Сергій вирішив спробувати себе на місцевих виборах –  у міську і обласну ради від 171 округу Немишлянського району.

 

 Він не хоче бути голослівним і склав чітку програму дій – що передусім треба зробити на посаді. Вона складається з п’яти основних завдань, які ставить собі ветеран:

 

  1. Благоустрій Петренківського водосховища, що розташоване у Немишлянському районі міста Харкова.
  2. Психологічна реабілітація учасників бойових дій в зоні АТО/ООС через залучення їх до спорту та здорового способу життя.
  3. Патріотичне виховання дітей та залучення їх до здорового способу життя шляхом організації та проведення спортивних заходів.
  4. Створення проекту реставрації басейну «Кондиціонер» відповідно до Європейських стандартів за кошти державних програм фінансування.
  5. Забезпечення громадського порядку та безпеки через співпрацю з правоохоронними органами в нічний час доби.

 

 Сергій Бабаєв акцентує увагу саме на першому пункті: «Це не просто місце для купання. Я думаю воно ідеально підходить і для змагань з тріатлону на довгу дистанцію, і для фрідайвінгу. Ну а ще для рекреаційного зимового марафонського плавання. По документам там є спортивний клуб… А замість клубу – каналізаційний злив! І ці нечистоти зливаються у воду… Цю проблему необхідно терміново вирішити – там же діти купаються!».

 

Нагадаємо:

Ми знаходимося за крок до повномасштабної війни – ексклюзивна думка ветерана-депутата Юрія Корсунова

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial