Спільнота ветеранів АТО чекає рішення Уряду стосовно постанови 413

2
Як ми вже сповіщали, реалізація постанови 413 Кабінету міністрів України, фактично призупинила видачу землі учасникам АТО.
27 вересня 2017 року, в рамках Всеукраїнської акції протесту ветеранів АТО щодо скасування цієї постанови, у багатьох містах України пройшли мирні мітинги та акції ветеранів війни за незалежність нашої держави, в яких ми намагалися довести владі про необхідність враховувати наші думки.
1 3
В реальності, видача землі була єдиною дійсно діючою – і вагомою! пільгою для учасників АТО.
Також 27 вересня у Києві була проведена зустріч представників найбільших громадських організацій учасників АТО з 14 областей України з в.о. голови ДержГеоКадастру України Олегом Цвяхом, на якій були присутні й представники ради ГО “Спілка ветеранів АТО”. Під час цієї зустрічі, керівництво ДержГеоКадастру запевнило, що найближчим часом будуть внесені необхідні зміни до постанови 413, які дозволять розблокувати оформлення землі учасникам АТО.
unnamed (1) unnamed
На цьому тижні, за нашою інформацією, проект змін вже потрапив до міністерства Агрополітики – й ми чекаємо, що Кабінет Міністрів зможе продемонструвати порозуміння з тими, хто власне й відстояв цю державу й владу в ній – прийнявши ці зміни до Дня Захисника України.
Чекаємо новин з Кабміну найближчим часом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *