У Києві розпочав діяти проєкт «Незламна краса», долучитися до якого можуть як жінки-військовослужбовці, так і ветеранки та волонтерки.  Відтепер дівчата, чиє життя пов’язане із захистом України, можуть безкоштовно отримати базові знання з догляду за шкірою та дізнатися різні секрети та лайф-хаки щодо макіяжу під час майстер-класів від професійних візажистів.

– Ідея запровадити подібний соціальний проєкт виникла  у мене під час листування з  подругою, яка на той момент служила в районі проведення АТО, – розповів читачам АрміяInform засновник проєкту Іван Гонзик, який, до речі, сам є учасником бойових дій. – Вона жартома запрошувала мене на передову проводити майстер-класи, коли дізналася, що я після повернення до мирного життя став візажистом. На жаль, подруга загинула. І тоді я пригадав її жартівливе запрошення і вирішив підтримати жінок-військовослужбовців, тим більше, що наразі в Україні подібного проєкту немає. А кожна жінка, не зважаючи на те, в яких умовах вона перебуває, хоче бути привабливою.

Курс складається із трьох занять, які проводять Іван Гонзик, візажистка Тетяна Тарнай, коуч із догляду за шкірою Олена Кошовченко та Марина Дороган, завдяки якій проєкт має приміщення для занять та косметику. Потрапити на майстер-класи дуже легко: достатньо лише звернутися до організаторів на сторінці проєкту в фейсбуці «Незламна краса». Заняття починаються, коли збирається група з 6-8 жінок.

Як розповів Іван, вони провели вже два заняття. Враження – лише позитивні.

– Я навіть не очікував настільки позитивних і яскравих емоцій. Зрозумів, що ідея правильна і варто її всіляко розвивати. І головне навіть не те, що жінки вчаться правильно доглядати за собою. На наших заняттях вони мають нагоду приділити собі увагу, поспілкуватися та відволіктися від повсякденних проблем.

 

За матеріалами АрміяInform.

Please follow and like us:

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Що робити, якщо відмовили у пільговому проїзді
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial