Під час свого робочого візиту до Сумськоі області Перший заступник Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет зустрівся із ветеранами та родичами загиблих воїнів Краснопільського району.

«Зараз триває доопрацювання Законопроекту «Про статус ветерів війни, гарантії їх соціального захисту». Оновлена і осучаснена версія цього закону буде не лише відповідати актуальним та дійсним потребам ветеранів, але й врахує потреби членів родин загиблих захисників», – зазначив Антон Колумбет.

Під час спілкування, він окремо зупинився на деяких пунктах законопроекту, які надаватимуть ветеранам зовсім нових можливостей. Також на зустрічі обгворили соціальний пакет ветеранів та членів їхніх родин.

Перший заступник наголосив, що одним з важливих напрямів роботи Мінветеранів є захист інтересів родичів загиблих, а також питання вшанування пам’яті полеглих Героїв. Тож, обговорили як залучати ветеранів у процес національно-патріотичного виховання та зацікавлювати молодь.

Антон Колумбет наглосив, що до обов’язків територіальних органів Мінветеранів входить приділення належної уваги питанням та проблемам не лише самих ветеранів, але і їх родичам та, звісно, сім’ям тих, хто загинув.

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Монетизація пільг на особистий рахунок, допомога районних центрів та різниця в виплатах пільг взимку
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial