Сьогодні ліків від вірусу COVID-19 не існує: лише захисні маски у громадських місцях і дотримання соціальної дистанції

 Сьогодні ліків від вірусу COVID-19 не існує. Цей вірус – зовсім зовсім не те ж саме, що й «звичайний грип», бо від ускладнень, які він викликає, помирає в десять раз більше людей, ніж від «звичайного» грипу. Крім того, ускладнення, викликані вірусом COVID-19 можуть спричинити смерть і від інших хронічних хвороб, які ніяк не пов’язані напряму із перебігом захворювання. На COVID-19 “малопомітно” хворіють і спочатку не мають серйозних ускладнень діти та підлітки. Але дослідження стану здоров’я цієї категорії пацієнтів показує, що вже через півроку-рік після перенесення захворювання COVID-19 можуть з’явитися серйозні проблеми із здоров’ям і у дітей.  Просто ще минуло дуже мало часу, але вже перші  висновки лікарів містять досить тривожні нотки.

 

 Єдиний спосіб зупинити хворобу COVID-19 – всім нам без винятку потрібно якомога швидше почати носити захисні маски у громадських місцях і дотримуватися соціальної дистанції. ВСІМ БЕЗ ВИНЯТКУ!

 

Все більше відвідувачів соцмереж починають усвідомлювати цю необхідність.

 

 А в Україні сьогодні на дев’яту ранку виявлено ще 9397 нових випадків інфікування вірусом COVID-19.

 

Як бачимо, кількість хворих на сьогодні в три рази перевищує кількість тих, хто одужав. Тому говорити про якесь там “плато епідемії” ще дуже зарано. 

 

Нагадуємо: