Сіярто підтвердив наявність в Угорщини плану окупації Закарпаття

  Голова Міністерства закордонних справ Угорщини Петер Сійярто опосередковано підтвердив, що керівництво країни має розроблений план “надзвичайної спецоперації” проти України, під приводом “захисту і порятунку  угорців, які проживають на Закарпатті”.


  Він заявив, що угорські військові можуть перейти кордон, “якщо потрібно”. Про це міністр сказав в інтерв’ю угорському виданню Index.

 

  В Україні і до цього “відвертого зізнання” добре знали, хто з сусідів здатен нам встромити ніж в спину. Зараз весь Світ має можливість спостерігати за механізмом реалізації подібної заяви:  російські війська здійснюють “захист” і “рятують росіян”, які проживають на Донбасі.

 

  Подібне “зізнання” Голови МЗС Угорщини Петера Сійярто зайвий раз підтверджує розвіддані про те, що напередодні вторгнення Кремль “розділив” Україну на “шматки” та “роздав” їх нашим сусідам. Схоже, що крім Білорусії, “шматок” України пообіцяли і Угорщині. Шкода, що уроки історії середини 20 століття керівництво Угорщини зовсім не засвоїло. 

 

ДОВІДКА:

  Петер Сіярто — угорський проросійський політик, Міністр закордонних справ і зовнішньої торгівлі з 23 вересня 2014 року. Народився 30 жовтня 1978 року в н.п. Комаром. Має ступінь магістра в галузі міжнародних відносин. Одружений з Сільвією Надь (в шлюбі з 2009 року).


  28 вересня 2018 року потрапив до бази сайту «Миротворець» за замах на суверенітет і територіальну цілісність України. З його вуст лунали прямі погрози збройними вторгненнями в Україну. В діях і висловах є ознаки втручання у внутрішні справи України, розпалювання і підтримка сепаратистських настроїв в Україні. Участь в організації провокації, спрямованої на масове порушення громадянами України законодавства України.

 

18 листопада 2021 року, за три місяці до російського вторгнення в Україну, був отримав з рук Путіна російський Орден Дружби — за великий особистий внесок у розвиток російсько-угорських відносин та промислово-інвестиційного співробітництва. Це нагородження може бути пов’язане з тим, що влітку 2021 року угорські спецслужби встановили, що російське ФСБ протягом тривалого часу контролювала інтернет-комунікації МЗС Угорщини.