У січні 2021 року половина швейцарських призовників через пандемію коронавірусу пройде базову військову підготовку самостійно в себе вдома за допомогою онлайн-додатку.

Про це повідомляє міжнародна інформаційна служба швейцарської телерадіокомпанії SRG, передає Укрінформ.

 

«Половина з 12 тисяч новобранців, які готуються розпочати службу з 18 січня 2021 року , почнуть базовий військовий вишкіл вдома з допомогою онлайн-додатку. Таке рішення було ухвалено з метою зменшення ризику поширення COVID-19 в армії», – йдеться у повідомленні.

 

Нагадуємо:

Новобранці, використовуючи додаток, будуть тренуватися вдома шість годин на день протягом трьох тижнів. Також планується тижнева чотиригодинна програма фізичної підготовки. Після завершення дистанційного навчання, яке буде враховуватись у період служби та оплачуватись, призовники приєднаються до своїх колег 08 лютого. Всі вони пройдуть тест на коронавірус, а також змушені будуть продемонструвати знання, які засвоїли під час онлайн-курсу. Ті, хто не засвоїв програму вдома, будуть знову опановувати її у військових казармах під час вихідних.

 

Варто нагадати, що система збройних сил Швейцарії зобов’язує більшість чоловіків пройти базовий військовий вишкіл у віці 18 років, а потім регулярно відвідувати навчальні курси. Базове навчання триває 18 тижнів, після чого проводяться шість курсів по три тижні кожен.

 

Рекомендуємо прочитати:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial