СБУ визначило, хто поставляв в РФ зброю з Донбасу

У прес-службі СБУ повідомили про підозру у державній зраді голові правління підприємства з окупованної території Луганської області. Він, за даними відомства, організував нелегальні поставки продукції для потреб військово-промислового комплексу Російської Федерації.

 

 

“Слідчі органів безпеки кваліфікували дії голови правління заводу за трьома статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 1 ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) та ч. 3 ст. 110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу” – відзначили у СБУ.

 

Читайте також:

 

На Донбасі пошкодили майже вісімсот шкіл

 

 

У рамках досудового слідства стало відомо, що менеджмент одного із луганських машинобудівних заводів налагодив поставки комплектуючих для ремонту та обслуговування військової авіації, що перебуває на озброєнні спецслужб Міноборони РФ.

 

 

А от з метою приховати схему деталі відвантажували на адресу фірми-прокладки і вивозили до Росії через неконтрольовану ділянку кордону. Наразі обвинуваченого оголосили в розшук.

 

Нагадаємо:

 

СБУ залишила ЛНР без Інтернету