Служба безпеки України розслідує факт мінування збройними формуваннями так званої ЛНР ділянки поблизу лінії розмежування у районі селища Жолобок у Попаснянському районі. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

«Небезпечну зону площею 50 квадратних метрів виявили військовослужбовці інженерно-саперного підрозділу операції Об’єднаних сил. Під час її огляду слідчі СБУ зафіксували, що зловмисники встановили міни зі щільністю 4 одиниці на 1 квадратний метр. З місця події вилучено 157 протипіхотних мін ПМН-2»,  – йдеться в повідомленні.

Дії збройних формувань РФ створили смертельно небезпечну зону поряд із автомобільною трасою і присадибними ділянками місцевих жителів.

Зазначається, що в межах кримінального провадження, розпочатого СБУ за ч. 1 ст. 14 та ч. 1 ст. 258 (готування до терористичного акту) Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення всіх обставин правопорушення та причетних осіб. Процесуальні дії проводились спільно з військовою контррозвідкою СБУ, військовослужбовцями ООС та Національною поліцією.

 

Нагадаємо, що використання протипіхотних мін ПНМ-2, які знаходяться на озброєнні збройних сил РФ, заборонено Оттавською конвенцією 1997 року про заборону застосування, накопичення запасів, виробництва і передачі протипіхотних мін та про їх знищення.

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
На землях Допи і Гепи
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial