Російські повстанці ведуть бої з військами рашистів на Бєлгородщині

  На Бєлгородщині російські повстанці звільнили від рашистів кілька населених пунктів. Станом на початок доби російські повстанці ведуть бої з рашистськими карателями за Муром, Нехотєєвку, Зібровку, Архангільське, Нову Таволжанку, Шебєкіно, Ржевку, Нєжгольськ та Вознесенівку. Схоже, що окупаційна адміністрація рашистів повністю вже не контролює ці населені пункти Бєлгородської Народної Республіки.

  Генштаб ВСУ повідомив, що за його даними російське військове керівництво вирішило перекинути під Бєлгород 200 курсантів військових, які навчаються третього курсу. Вони озброєні стрілецькою зброєю і гранатометами. Офіційно їхня відправка на війну оформлена як “стажування”. Під Бєлгород окупанти перекинули і загін спецназу “Сєнєж”.

  Крім курсантів і спецназівців проти повсталих росіян кремлівська хунта кинула “бурят”, підрозділи так-токерів “ахмат-чай” і кривавих півнів “вагнера”. Поява цих “вільноопущенніків” призвела до фіксації випадків мародерства в Шєбекіно. Місцеві росіяни скаржаться, що буряти та кадирівці, замість того, щоб їх рятувати, грабують їхні будинки. Але закликів: “Скільки можна дивитися, як рашисти дамбят населення вільнолюбивой народної республіки?… Зеленський, негайно введи війска!”, – від народу БєлНР ще не чути.

 Намагаючись знищити позиції російських повстанців з РДК та сил Легіону, рашистські карателі повторюють “маріупольсько-бахмутський сценарій” – руйнують на щебінь житлові квартали населених пунктів Бєлгородщини. З Шебекіно (БєлНР) бійці легіону «Свобода России» повідомляють, що карателі завдають ударів по їхнм позиціям з літаків та артилерії, рівняючи будинки мирних жителв із землею. Удари, як повідомляється, наносилися хаотично по населеним пунктам Шебекіно, Нова Таволжанка, Муром.

  Рашистська окупаційна влада заборонили рух будь-якого автотранспорту в Шебєкіно та його околицях, а також зупинила рух електропоїздів, повідомляють місцеві ЗМІ. Під Валуйками партизани вивели з ладу залізничні колії (ФОТО).

  В Таволжанці обстріли то стихають, то відновлюються. Згоріло вже кілька будинків. Безлюдівка теж під обстрілом. В наслідок хаотичних обстрілів рашистів серед мирного російського населення є загиблі. Кремлівський гауляйтер Бєлгородщини заявив, що за добу в регіоні від обстрілів загинули п’ятеро росіян і ще 16 дістали поранення. Це жителі прикордонних сіл Соболівка, Разумноє та селища Маслова.

  Біженці із Шебєкінського району знайшли тимчасовий притулок у спорткомплексі «Бєлгород Арена». За останніми повідомленнями із Шебєкіно бойові зіткнення на даний момент там, майже, припинились. РДК повідомляє, що будуть працювати гуманітарні коридори для бажаючих виїхати з районів бойових дій.

  Російські пропагандисти за тиждень боїв так і не навчилися вимовляти назву населеного пункту Шебєкіно і продовжують знущатися з назви, обзиваючи населений пункт: Щєбєкіно, Щємякіно, Шмякіно, Шмєкіно,… Можливо, дійсно, проблема в специфічній “російській щелепі”?

Анастасія Боброва, НОВА: новини ветеранів

Нагадуємо:

Часопис війни, 466 доба – огляд подій на фронті