Російські окупанти планують покинути ЗАЕС до 5 липня

  Рашистські окупанти зменшують присутність на території ЗАЕС, персоналу дали «особливу» вказівку, інформує ГУР. Згідно отриманих вказівок, вони мають покинути територію ЗАЕС до 5 липня. Віткають на тимчасово окупований Крим.

  Одними з перших зі станції поїхали троє співробітників «Росатому», які керували діями росіян. Також рекомендації евакуюватися отримали українські співробітники, які підписали контракт із цією російською компанією.

  Москва не збирається підривати Запорізьку АЕС. Відповідний лист розповсюдили в Раді безпеки ООН «люди слова і честі» , – російське постпредство в Організації Об’єднаних Націй.

  Переконані у “самих добрих намірах Москви” українські військові розпочали навчання захисту від ядерних, біологічних та хімічних бойових отруйних речовин. Як повідомляє Bild, військовослужбовці з України проходять навчання у регіоні Алльгау у Німеччині.

  За словами представника німецьких збройних сил, Бундесвер вже надав Україні пакет дезактиваційних технологій. Тепер упродовж трьох тижнів у казармах та на полігонах проходитиме навчання по роботі з дезактиваційним комплексом.

НАГАДУЄМО:

Без українських гнид у нас не було б рашистських вошей