Російські дві крилаті ракети увійшли в повітряний простір НАТО

  “Дві крилаті ракети увійшли в повітряний простір НАТО”, – заявив речник ПС ЗС України Ігнат. Повітряні Сили України мали змогу збити ці рашистські ракети, але через ризики для населення сусідніх країн цього не зробили. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний також підтвердив, що дві російські ракети перетнули повітряний простір Молдови та Румунії.

  “Російська ракета пролетіла за 35 км від кордону НАТО, заявили в Міністерстві оборони Румунії. «Найближча точка траєкторії цілі до повітряного простору Румунії була зафіксована радіолокаційними системами приблизно за 35 кілометрів на північний схід від кордону”, — сказано у заяві.

  У Міноборони Молдови підтвердили, що виявили ракету, яка перетнула повітряний простір країни. Її проліт відстежили над селом Мокра і містом Косавці. У міністерстві наголосили, що “уважно стежать за ситуацією в регіоні і рішуче засуджують порушення”.

  МЗС Молдови терміново викликало російського п осла в республіці Олєга Васнєцова через порушення російськими ракетами повітряного простору держави.

  “Ми рішуче відкидаємо останні недружні дії та заяви щодо Республіки Молдова. Закликаємо рф припинити військову агресію на сусідню країну, яка спричиняє численні втрати людських життів та матеріальних руйнувань”, — йдеться в заяві МЗС.

  Після цього прем’єр-міністр Молдови Наталія Гавріліца заявила про те, що уряд йде у відставку.

  Рашисти вже не вперше прокладають маршрут своїх ракет над траєкторію Молдови — ми їх не збиваємо над їх територією і це збільшує ризики влучання цих самих ракет по цивільним об’єктам української інфраструктури, заявив речник ПС ЗС України.

  Добре, що хоча б цього разу офіційний Кишинів визнав, що ракети трохи політали на їхньою територію. Навряд, заява МЗС Молдови налякала рашистів. Все як завжди: всі “дуже занепокоєнні”, але винними намагаються зробити Україну. І це не вперше. Схоже, що і цього разу трохи погомонять і більше жодних конкретних дій не буде.

  Зубік Рузана, НОВА: новини ветеранів.

НАГАДУЄМО:

Рашисти здійснили чотирнадцяту масовану ракетну атаку проти України