Російські волонтери доставили 24 сумки з продуктами в московське СІЗО “Лефортово” для українських військовополонених моряків.
Про це Крим.Реалії повідомив громадський активіст з Росії Костянтин Котов, передає НОВА.НЕТ.

Напередодні російська журналістка Вікторія Івлєва, яка збирала передачі, написала у Фейсбуці, що цього разу морякам передають продукти харчування.

“Вчора з’їздили в АШАН, провели там кілька годин, закуповуючи продукти, потім до пів на четверту ранку я складала описи, сьогодні о 10 прийшла бригада фасувальників під керівництвом Ольги Мазурової (це вона в білому светрі на знімках) і розфасувала все у двадцять чотири моряцькі мішки. Все готово до передачі. Цього разу: багато бананів, сир, сало, яблука, мандарини, апельсини, петрушка-кріп-кінза, цибуля ріпчаста, зелена і червона, крекери, горіхи і сухофрукти для Андрія Драча, який постить, молоко, сир, сирки, варений буряк у вакуумі, селера (крім Зінченка, який її не любить), лаваш, трошки діабетичного солодкого для Юрія Будзили, який страждає на діабет, редиска, молода капуста – ну от так якось, потрошку”, – розповіла Івлєва.

Please follow and like us:

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Що робити, якщо відмовили у пільговому проїзді
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial