Рашисти знущаються над українськими полоненими з особливою жорстокістю

  Про знущання рашистів над українськими військовополоненими, зокрема жінками розповіла в своєму Telegram-каналі уповноважена Верховна Рада України з прав людини Людмила Денісова. Про це розповіли звільнені з полону українські військові, які зараз перебувають на лікуванні. Більшість із них потрапили в полон до рашистів під Маріуполем.


  З особливою жорстокістю тортури застосовувалися до українських офіцерів та бійців «Азова». Під час допитів українських військовополонених ставили на коліна, били прикладом від автомата по пальцях ніг та відкритих ранах, застосовували плоскогубці, душили. Крім того, катували електрострумом, били дубинками та ногами.


  Українські військовослужбовці повідомили, що під час перебування в полоні рашисти їм вводили невідомі препарати на літеру «М», після чого вони непритомніли.

 

  Українські жінки-військовополонені, які утримувалися в Донецькому СІЗО, розповіли, що у камерах, розрахованих на 2-3 особи, їх набивали по 17-20. Замість санвузла – цеберка. Жінки були позбавлені засобів гігієни та можливості помитися. Щодо них чинився психологічний тиск – на їхніх очах жорстоко били українських полонених чоловіків. Також полонянок примушували до статевих актів.


  Українських полонених обмежували в воді та їжі. Води видавали лише 1,5 літра на 30-40 осіб, а денний раціон складався зі шматка хліба та сала. Іноді даючи м’ясо рашисти стверджували, що воно “людське”.


  Хто ще вважає російських військових людьми?