Російські війська розпочали масштабні військові навчання на території окупованого Криму

  Російські війська розпочали масштабні військові навчання десантників на території окупованого Кримського півострова, повідомило “ТАСС”.

 

  Російські окупанти проводитимуть тренування протягом трьох днів на полігоні Опук в східній частині Криму. В них візьмуть участь близько 2000 військових ЗС РФ та понад 100 одиниць бойової та спеціальної техніки.

 

  Планують розпочати навчання з так званого “марш-кидка” підрозділів до місця виконання завдань. Для цього мають бути задіяні бойові машини десанту БМД-4М та бронетранспортери БТР-МДМ “Ракушка”.

 

  Так, окупаційні війська навчання будуть тривати цілодобово: і вдень, і вночі. На завершальному етапі заплановано “відпрацювати наступальні дії, що завдають шкоди умовному противнику” вогнем з танків Т-72Б3, 120-мм самохідно-артилерійських знарядь 2С9 “Нона-С” і 122-мм гаубиць Д-30.

 

  Крім БМД-4М та БТР-МДМ “Ракушка” у наваннях будуть задіяні різні види «нового озброєння»: автомати АК-12, кулемети “Печеніг”, гранатомети РПГ-7Д, 12,7-мм крупнокаліберний кулемет “Корд”, реактивний піхотний вогнемет РПО-А “Джміль”, автоматичний 30-мм гранатомет АГС-30 та снайперське озброєння.