Російські війська почали застосовувати нову тактику використання БПЛА – будьте обережні! (ФОТО)

  Російські військові почали застосовувати нову тактику використання БПЛА виробництва російського оборонпрому. “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС” наводить три нових варіанти використання росіянами своїх безпілотників. За досвід, який викладено в статті, кілька наших громадян заплатили власним  життям – тому тут все дуже серйозно.

 

  Перший варіант можна назвати «лов на живця”. Випадки його використання найчастіше фіксують на російсько-українському кордоні. Суть полягає в тому, що оператор-рашист веде БПЛА так, щоб наші захисники його виявили і почали по ньому стріляти. Далі, оператор приземляє БПЛА у заздалегідь визначену точку, вдаючи, що він підбитий і впав (він може бути реально підбитий). А коли наші військові підходять, щоб зібрати уламки, ворожі ДРГ їх прицільно розстрілюють.

 

  Другий варіант: “боєприпас, що не здетонував”. Він дуже схожий на “міну на парашуті”. Такий небезпечний непотріб рашисти намагаються доправити, переважно, в розташування наших військових підрозділів.

 

  Ні в якому разі не підходьте і не беріть його в руки! Ця “штука” моментально вибухає, спричиняючи розсіювання осколків у радіусі 40 метрів. Те, що показано на фото, було знайдено на території однієї з наших військових частин.

 

  Російські загарбники можуть розкидати подібні міни і серед цивільної забудови. Тому уважними потрібно бути не тільки військовим. Особливо необхідно пояснити дітям, що “такі іграшки” не те що в руки брати не можна, а навіть до них неможна наближатися.


  Третій варіант – БПЛА “КУБ”. Він представляє собою вбивцю-камікадзе. Це новітня розробка фірми “ZALA AERO” концерну «Калашніков»: БПЛА одноразового використання. Він завжди летить в один бік і ніколи не повертається назад. Дуже схожий на українське БПЛА «Фурія», але має більш загострені крила.

 

  До нього теж ні в якому разі не можна підходити! Надмірна цікавість і увага до БПЛА “Куб” вже вартувала життя кільком людям на Донбасі.


БПЛА-камікадзе “Куб” має три режими:

  1. наводиться на ціль, атакує та вибухає в момент влучання в ціль (при контакті з нею);
  2. може самоліквідовуватися;
  3. після відпрацювання ресурсу спускається на парашуті, лежить і чекає, поки до нього хтось підійде – і в цей момент він підривається.


  Якщо Вам довелося зустріти щось подібне (незнайоме/незрозуміле) – ні в якому разі не підходьте, повідомте поліцію або саперів.


  Велике прохання до військових, і особливо до цивільних у прифронтовій зоні, серйозно поставитись до цієї інформації та її поширити.

Бережіть себе.


НОВА: новини ветеранів АТО/ООС