Російські та «підросійські» пропагандисти почали відверто халтурити

 В Україні тривають масштабні спільні  навчання із країнами-членами НАТО, а що пишуть російські та “проросійські” пропагандисти? 

 Ну, скажіть, що це за “витвір” пропагандистського мистецтва: «Американець, який прилетів на військові навчання, зґвалтував шістнадцятирічну дівчину»?

 

 А де «прямий репортаж» з місця події, де інтерв’ю із «свідком», який “на власні очі бачив”, як розпинали «чергового хлопчика/дівчинку/…/? Де опис всього цього жаху із смакуванням найдрібніших подробиць на камеру?

 

Або: «На полігоні в Олешках загинули американські військові радники», – ну, це взагалі сухо, мляво, нецікаво.

 

 Продовження ідеї попереднього фейка в стилі «Я роздавив би їх всіх танком!»

 

 Не відстають від них і деякі «незалежні» російськомовні ЗМІ в Україні, які сьогодні півдня «розганяли зраду» з приводу «викраденого українського полковника».

 

 Не лишився поза увагою і проліт літаків CV-22B Osprey, екіпажі яких беруть участь в американсько-українських військових навчаннях Сил спеціальних операцій “Fiction Urchin”, над Дніпром у Києві. Він став темою для обговорення в студії пропагандистського шоу Ольги Скабєєвої на росТВ.

 

 Учасники пропагандистської передачі всіляко намагалися  іронізувати над військовою співпрацею України і США. Та вийшло це у них, нажаль, дуже нецікаво. Більше скидалося на розмову ображених дітлахів, яким не дісталося цукерок.

 

 Все, на що спромоглися високооплачувані роспропагандисти – це констатувати, що політ був «знущанням» (а так воно і було!), обізвали конвертоплани «пожежними вертольотіками», до того ж «застарілими», та вкотре озвучити свої потаємні мрії: «Це до гей-параду вони готуються”.

 

 Дрібнішає російський пропагандист! Де справжній запал? Де врешті- решт політ фантазії? От за часів СРСР радянські пропагандисти – оті працювали з душею, з вогником! Їхні витвори цікаво читати навіть сьогодні. Але Росія – це далеко не СРСР…

 

 А, якщо говорити серйозно, то атака інформпідрозділів рашистів триватиме і надалі.

 

Будьте уважні!

 

Аналізуйте джерела інформації, їх достовірність і вірно оцінюйте інформаційний простір.

 

Дотримуйтесь інформаційної гігієни та не погоджуйтесь на частування вас інформаційним непотребом.

 

Слава Україні!

 

Василь Нещеретний, блогер, спеціально для “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”