Командування російсько-окупаційних військ продовжує нарощувати заходи бойової підготовки з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК.

Про це свідчать дані Головного управління розвідки, інформує пресслужба Міноборони України.

«З 8 червня ц.р. у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК російських окупаційних військ відновлені інтенсивні заходи бойової підготовки на всіх полігонах тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях. Зокрема, противником проводяться заняття з екіпажами бойових броньованих машин і танків, артилерійськими розрахунками з виконанням практичних стрільб, навчальні збори за окремими військово-обліковими спеціальностями», – йдеться в повідомленні.

Також одночасно зі ЗС РФ у російських окупаційних військах тривають заходи тижня мобілізаційної готовності.

Як зазначають у Головному управлінні розвідки МО України, для проведення зазначених заходів та контролю за їх виконанням до 1-го та 2-го АК окупантів прибули додаткові групи російських інструкторів та представники вищих органів управління ЗС РФ у складі комісій.

«Захисники України неухильно дотримуються режиму тиші на лінії бойового зіткнення та щохвилини перебувають напоготові дати гідну ефективну відсіч на підступні ворожі дії з боку російсько-окупаційних військ», – наголосили в оборонному відомстві.

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Боротьба з псевдопатріотами та проросійськими рекетирами
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial