Російські окупанти вирішують як краще втекти додому – через кордон, чи через полон

  Російські окупанти масово намагаються уникнути прямих бойових зіткнень із захисниками України. Попри погрози про притягнення до кримінальної відповідальності, загороджувальні загони “кадирівців” та посилений контроль з боку “особістів” і російських прикордонників, російські окупанти всіма можливими способами намагаються залишити територію України.


  Командування 30-ої окремої мотострілецької бригади 2-ої загальновійськової армії країни-окупанта як може приховує масові дезертирства та погрожує солдатам розстрілами. Один з підрозділів бригади було затримано при спробі перетину державного україно-рсійського кордону в районі пункту пропуску “Шияни” (Бєлгородська обл., РФ). “Пацифістів” насильно повернули в зону активних бойових дій. Тепер рашисти-пацифісти в підрозділі обговорюють варіанти можливої здачі в полон ЗСУ.


  Воєнна розвідка України, оприлюднила поіменний список командного складу російських окупантів з 30-ої омсбр 2 ЗВА ЗС РФ, яка діє на Лиманському напрямку. Українські розвідники черговий раз нагадують, що всіх воєнних злочинців буде викрито та за злочини проти мирного населення України притягнуто до відповідальності.