Російське командування використовує своїх солдат як живий щит (ФОТО)

Російські військові експерти масово критикують небезпечне розташування військ РФ в Сирії, які розміщені між турецькими і курдськими позиціями, та ніяк не захищені. Саме це, на їх думку, відбувається під час патрулювання військовою поліцією РФ траси М4.

 

“Зрозуміло, що їх безпека забезпечується перш за все авторитетом російської армії і можливою відповіддю ВКС в разі удару по нашим військовослужбовцям. Але є й інші способи атаки – з мінімальною інтенсивністю. Наприклад, послати туди з турецької сторони іграшковий вертольотик з бомбами і сказати, що це зробили невідомі зловмисники. ВКС за такі витівки не розгорнеш, а життя постів дезорганізоване” – пише автор російського сепаратистського каналу.

 

 

Розуміння того, що російські солдати є просто живим щитом між різними бойовими формуваннями розділяють майже усі російські експерти. І тривалу дискусію між ними помітило навіть командування військ РФ.

 

Тим більше, що влітку 2020-го року мали місце випадки підриву позицій росіян. Проте реакція військових Росії виявилася дещо несподіваною – вони просто переслали на територію Сирії… ще більше солдат. Це, на думку авторів, демонструє, що Командування РФ ставиться до своїх підлеглих як до “гарматного м’яса”.

 

Читайте також:

 

У Сирії загинув російський генерал-майор

 

“Що ж стосується того, що російську військову поліцію знову зробили живим щитом між турками і місцевими жителями – це, звичайно, круто і підноситься як рішення проблеми. Але по суті, це заморожування конфлікту” – додає інший експерт.

 

 

Згідно з офіційною позицією Кремля військові поліцейські у взаємодії з сирійської прикордонною службою в ході патрулювання сирійсько-турецького кордону по трасі М4 надають допомогу в забезпеченні безпеки населення і підтримці правопорядку, а також контролюють дотримання пунктів Меморандуму про виведення підрозділів курдських загонів самооборони та їх озброєння на глибину 30 кілометрів від кордону. Фактично, це завуальоване зізнання у тому, що російські військові у цьому випадку – живий щит.

 

Нагадаємо: