Російська пропаганда продовжує працювати за “радянським шаблоном” і вкотре намагається відповідальність за скоєні рашистами злочини – масові вбивства мирного населення на та руйнування інфраструктури території нашої держави, – перекласти на ЗСУ.


  У селі Безіменне Донецької області у фільтраційному таборі російські окупанти пропонують маріупольцям «компенсацію» за зруйноване житло в обмін на згоду «свідчити» проти українських захисників.

 

  Мер Маріуполя Вадим Бойченко закликав мешканців, які виїхали з міста, ні в якому разі не повертатися до Маріуполя та не вірити російським окупантам. “Ті розмови, які сьогодні є, що російські війська пропонують приїжджати та отримати компенсаційні виплати за пошкоджене майно, – це маячня та брехня. Тому що місто зруйноване: 90% житлового сектора пошкоджено, 70% – це пряме влучення, а 50% перетворили росіяни на попіл”,сказав мер.

 

  Паралельно із “лагідним примусом” щодо отримання письмових “свідчень” маріупольців про руйнування їхнього міста українською армією, відбулася атака свідомості міжнародної спільноти через “міжнародних журналістів”. Вчора роспропагандисти організували прес-тур  в Маріуполь, де окрім російських маячили і деякі проплачені Москвою іноземні “журналісти”.

 

  Напередодні до міста стягли з усієї окупованої території України уламки української підбитої військової техніки та залишки боєприпасів. І все це для того, що Пушилін на камеру зміг заявити про “руйнування міста українською армією”.

 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial