Депутати Європарламенту більшістю голосів проголосували за Резолюцію, яка покладає відповідальність на Російську Федерацію за злочини та звірства ПВК “Вагнера”. Проголосували «За» – 585 депутатів, 40 – «Проти», 43 – «Утрималися».

 

“Схоже, що російська держава несе відповідальність за фінансування, навчання, управління та оперативне командування цими воєнізованими групами”, – заявили євродепутати, вказуючи разом з тим, що діяльність групи Вагнера відповідає поширенню впливу Росії у зонах конфліктів, у яких беруть участь найманці.

 

  Депутати Європарламенту засудили “жахливі злочини”, скоєні російською ПВК Вагнера, і поклали відповідальність за фінансування, навчання та оперативне командування найманцями на владу Кремля. Відповідну резолюцію опубліковано на сайті Європарламенту.

 

  “Депутати Європарламенту наполягають на тому, що групу Вагнера та інших підрядників із забезпечення безпеки, підконтрольних Росії, слід розглядати як довірені організації російської держави”, – йдеться у резолюції.

 

  Депутати Європарламенту схвально поставилися до заяви голови зовнішньополітичного відомства ЄС Жозепа Боррелля про неминуче ухвалення адресних санкцій ЄС проти “відповідних фізичних та юридичних осіб, пов’язаних із групою Вагнера”, а також фізичних та юридичних осіб, які працюють із ними. Депутати запропонували передбачити також заборону на поїздки до ЄС та заморожування активів бойовиків ПВК Вагнера.

 

  Окрім того, Резолюція закликає всі країни, які ще користуються послугами російських найманців, особливо Центральноафриканську Республіку, негайно розірвати зв’язки з ПВК.

 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial