Росіяни закінчилися – Кремль збирається мобілізувати представників нацменшин

  У зв’язку із катастрофічними втратами російських загарбників очікується, що у самий найближчий час на тимчасово окупованих територіях України рашисти розпочнуть масову примусову мобілізацію населення до рашистського війська. Її показники за різними оцінками можуть становити від 400 до 700 тисяч осіб. Окремі документи з цього приводу вже потрапили у мережу. Про це інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

  Цього разу призвати планується також близько 40 тисяч мешканців Чеченської республіки, яких, скоріше за все, буде використано в якості “загороджувальних загонів” позаду російських військ. При цьому серед населення Москви та Санкт-Петербурга цифри запланованої мобілізації знову залишаються мінімальними.

  На фронт в якості “гарматного м’яса” вкотре підуть пересічні громадяни – мешканці російських регіонів, яких у спину штовхатимуть на смерть кадирівські кати. Відтак, чи не єдиним способом для російських військових вижити є добровільна здача в полон Силам оборони України.

  Крім того, за інформацією “Атеш” в Москві та по іншим великим містам рфії почалося полювання на заробітчан із Середньої Азії. З них планують створити національні підрозділи, які після номеру військового підрозділу будуть містити букву “А” – Азія.

НАГАДУЄМО:

ЗСУ відновили контроль над так званими “вишками Бойка”