Випробування путінської вакцини на бойовиках ЛуганДонії пройшли невдало. З двадцяти вакцинованих «путінським сурогатом» на коронавірус захворіло всього лише 11 терористів – недопрацювали. Про це повідомило ukrmir.info

 

За інформацією, отриманою від осіб, які систематично контактують з терористичною бандою «МОЗ ДиНиРи», надійшли конкретні дані про результати випробування російської вакцини «Супутнік» на терористах 1 АК. Якщо коротко, то випробування в одному конкретному випадку (а скільки їх було – точно невідомо), пройшло не дуже вдало, пише Інформаційний опір з посиланням на Telegram-канал «Вольнодумєц».

 

Так, під контролем «докторменгелів» з Москви, цю вакцину під виглядом щеплення від сезонного грипу, вкололи 20 бійцям одного з підрозділів 1 АК. В результаті 11 із піддослідних захворіли коронавірусом: 5 із них, на жаль, одужали, ще 5 хворіють, при чому двоє – у досить важкій формі, і маємо тільки один летальний результат з 90% ураженням легень. Що стосується 9 інших, то шестеро “колорадів” поки що здорові, а от у трьох – виникли проблеми з нирками і їх теж довелося госпіталізувати.

 

Журналіст на собі переконався, що російська вакцина від COVID-19 – це реально фейк.

 

Отже, інформація російських ЗМІ про те, що ефективність від використання російської вакцини становить 92%, ніяк не підтверджується на практиці. З 20 щеплених колабораціоністів – 55% захворіли на COVID-19! А ще у 15% виникли досить серйозні ускладнення після застосування вакцини «Супутнік».

 

Тому рішення Путіна розпочати випробування вакцини «Супутнік» на російських військових і провести вакцинацію 400 тисяч військовослужбовців ЗС РФ, користувачі світових соцмереж сприйняли із «піднесенням та сподіваннями». А як «зрадіють» батьки отих ощасливлених російських військовослужбовців! …

 

Приблизно півроку тому “ОПЗЖ Медведчука” наполегливо намагалося зробити з жителів України піддослідних для випробувань путлерівської супервакцини “Супутник-V”. Але, не склалося: “Нас Бог береже!”

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial