Росіяни посварилися – осетини і кадирівці між собою влаштували стрілянину

   У тимчасово окупованому селищі Михайлівка, Василівського району Запорізької області, відбувся конфлікт між росіянами-кадирівцями та росіянами-осетинами з числа окупаційних військ рфії, повідомив Telegram-канал «Запоріжжя.інфо».  За інформацією підпілля, 12 серпня 2023 року до селища Михайлівка, прибули російські пропагандисти для зйомок сюжету про «великий внесок» кадирівського високопосадовця в розбудову окупованих рашистами територій України.

  Близько 20:00 того ж дня, в районі Центрального парку селища, між “кадирівцями” та осетинами (з іншого підрозділу) почалося вербальне з’ясування стосунків, яке перросло в сутичку. Після того, як одному з росіських окупантів іншим було нанесено чисельні колото-різані ушкодження несумісні з життям, наступний російський окупант відкрив вогонь в повітря. Далі завʼязалася справжня перестрілка зі стрілецької зброї із застосуванням підствольних гранатометів та ручних гранат . 

  Під час корткотривалого бою більш вправними, спритними і влучними виявилися осетини. За підсумками сутички було вбито 20 і поранено 40 російських окупантів з обох сторін. Командира “кадирівського” підрозділу в якості покарання відправлено на передові позиції.

НАГАДУЄМО:

Росіяни показали протитанковий комплекс, який призначений для ураження важкоброньованої бронетехніки