Росія залякує адвокатів жертв катастрофи MH17 у Нідерландах

У Нідерландах комітет з боротьби з тероризмом і безпекою закликає посилити заходи охорони адвокатів родичів катастрофи MH17. Це пов’язано з тим, що за юристами останнім часом було встановлено стеження, імовірно, російських спецслужб. 

 

Про це повідомляє LB.ua.



Для захисту адвокатів планується посилення запобіжних заходів в їхніх житлових приміщеннях, оскільки в останні місяці почастішали інциденти, в ході яких адвокатів переслідували, серед іншого, в їхніх приватних будинках.  



Кілька юристів розповіли про інциденти, які не могли оприлюднити до засідання NCTV. Наприклад, принаймні двох адвокатів супроводжували до будинків після судового засідання у справі MH17. Ще один адвокат повідомив, що бачив двох підозрілих чоловіків у сонцезахисних окулярах, які ходили біля його дому.



Загалом є повідомлення про чотири інциденти. За словами Бен де Йонга, дослідника Лейденського університету, який спеціалізується на російських службах безпеки та розвідки, такий підхід відповідає тому, як працює Росія.



Правоохоронці заявили, що не чекають на фізичне насильство щодо адвокатів. Юристи не коментували ситуацію в розмові з журналістами.

 

Нагадуємо: