Росія втрачає за добу батальйон солдатів убитими

  Росія втрачає у Бахмута батальйон солдатів лише вбитими за добу – приблизно 600-700 чоловік. Про це повідомив прес-офіцер Сил оборони на Східному напрямку полковник Сергій Череватий.

  За його словами, ворог намагається здійснити прорив на Бахмутському, Авдіївському та Лиманському напрямках. Російським військам важливо прорвати оборону ЗСУ, щоб просуватися далі, у тому числі на Слов’янськ, Краматорськ та Покровськ.

  За словами Сергія Череватого, військово-політичне керівництво загарбника поставило перед собою завдання – окупувати Луганську та Донецьку області та подати це як проміжні цілі так званої “СВО”. Тому для подальшого просування ворогові необхідно прорвати українську оборону в районі Бахмута та Вугледару.

  “Ворог дуже вдало вів інформаційні операції з метою щоб вкинути “збентеження і зневіру в наше суспільство і підняти настрій у російському суспільстві”, – додав Черевий.

  Заступник міністра оборони України Ганна Маляр також розповіла, що російські окупанти посилюють наступ на Бахмутському та Вугледарському напрямках. Там тривають тяжкі бої.


НАГАДУЄМО:

Нашим бійцям потрібна термінова допомога