Росія продовжує перемагати на спортивному фронті гібридної війни

  Як відомо, лідери тоталітарних країн розглядають спорт, як прдовження війни “у мирний спосіб”. Вони вдало використовують “прогалини демократії” щоб просувати тезу “спорт поза політикою”. Але в тоталітарних країнах – спорт це є продовження не стільки політики, скільки “гібридної війни”.

  16 листопада 2022 року Міжнародний паралімпійський комітет (МКП) поставив на паузу членство РФ та Білорусі в цій організації. 64 делегати підтримали рішення призупинити членство росіян, а 39 проголосували проти (54 – проти членства білорусів, а 45 голосів – проти). Це рішення було ухвалено делегаціями на Генеральній Асамблеї у Берліні.

  До цього російських спортсменів викинули з паралімпіади у 2022-му році, котра відбулася у Пекіні наприкінці лютого та на початку березня.

  У квітні 2023 року глава МПК Ендрю Парсонс раптом заявив, що російських паралімпійців можуть допустити до Ігор-2024 у Парижі незалежно від рішення Міжнародного олімпійського комітету.

  Як повідомляє прес-служба паралімпійського комітету РФ (ПКР), апеляційний трибунал МПК скасував усунення Паралімпійського комітету Росії (ПКР) в організації.

  “Апеляційний суд МПК задовольнив апеляцію ПКР та підтвердив, що рішення Генеральної Асамблеї МПК про зупинення членства ПКР у МПК скасовується. Як підстави для скасування рішення суд послався на процесуальні порушення”,— йдеться у повідомленні.

НАГАДУЄМО:

Не буває нейтральності, коли триває така війна, – Президент України звернувся до керівництва МОК