Росія на кордоні з Україною провела військові навчання зі стрільбами

  Росія провела танкові військові навчання зі стрільбами в Південному військовому окрузі, неподалік східного кордону України та на тимчасово окупованому Кримському півострові, повідомила прес-служба МО РФ.

 

  Відомо, що бойові стрільби виконувались екіпажами із гармат танків Т-72Б3 і Т-90А з використанням штатних снарядів, а також із великокаліберного зенітного кулемета.

 

  “Понад 1,5 тис. танкістів з’єднань та військових частин Південного військового округу (ПВО) провели бойові стрілянини за п’ять днів бойового навчання у польових умовах… Мехводи виконували вправи з водіння танків по пересіченій місцевості з подоланням природних перешкод, а також протитанкових ровів та загорож”, – йдеться в повідомленні.

 

  У Міноборони РФії повідомили, що танкісти “вдосконалювали навички” у влучанні в мішені, що імітують рухомий танк, протитанковий гранатометний розрахунок та безвідкатну артилерійську гармату на дистанціях від 300 до 2000 м. “Планом” такої бойової підготовки екіпажів бойових машин нібито передбачено “вивчення тактики бою танкових підрозділів у наступі та обороні у денний та нічний час доби”.

 

  Вказано, що танкові екіпажі провели навчання “в умовах пустельної та гірсько-лісистої місцевості полігонів”, розташованих у Волгоградській, Ростовській областях, Адигеї, Дагестані, Інгушетії, Північній Осетії, Карачаєво-Черкесії та на Криму.

 

  У відомстві додають, що “…бойове злагодження” екіпажів, розрахунків та відділень з’єднань та військових частин триватиме у військах ПВО до лютого 2022 року”.