Росія готується завдати удар по Україні на «смішному фронті»

«Гібридна війна» відрізняється від «звичайної» не тільки тим, що візуально може бути майже непомітна “лінія фронту”, а й тим, що та сама «лінія розмежування»  може з’явитися в самих незвичайних місцях. галузях чи сферах життя.

 

Так сталося і цього разу: в російській “Лізі сміху” планують зібрати команди не тільки з РФії. Участь у російській версії “Ліги сміху”, проєкту студії “Квартал 95”, братимуть команди із районів Донецької області, окупованих Російською Федерацією,  Криму та материкової частини України.

 

Мова йде про команди “Дуэт имени нет” та “Все Пуteam” із Донецька. На сайті вказується, що ці команди виступатимуть від так званої “ДНР”.

 

Окрім того, із Керчі та Сімферополя до Москви поїдуть B.A.N.G та Ельвад Вагнер.

 

Незважаючи на сьомий рік війни з Росією, на маже 14 тисяч загиблих, зупинку авіа та залізничного сполучення із країною-агресором, у фестивалі братимуть участь і «сміхуни» із материкової України, зокрема МУА, Збірна медиків та Збірна Одеси з однойменного міста, “Падік 19” із Запоріжжя і “Подруга твого хлопця” із Харкова.

 

На сайті зазначається, що список команд-учасниць фестивалю постійно поповнюється.

 

Як зазначає «Новоє врємя», за даними Державного реєстру свідоцтв України на знаки для товарів і послуг, в Україні торговою маркою «Ліга сміху» володіють Володимир Зеленський, Борис і Сергій Шефір, редактор Ліги сміху Андрій Чивуріна, керівник Drive Production Наум Барула і Андрій Яковлєв (режисер, сценарист і продюсер). Право власності, серед іншого, на цю торговельну марку Володимир Зеленський згадував у своїй декларації.

 

У «Студії« Квартал 95», засновником якої є Зеленський, «Радіо Свобода» не підтвердили і не спростували продаж російському каналу СТС франшизи на зйомки «Ліги сміху», зазначивши, що дистрибуцією їх продуктів займається шведська компанія Eccho Rights.

 

У Eccho Rights зазначили, що мають власну стратегію продажів, на яку «Студія «Квартал 95»не впливає.

 

Умови продажу формату є комерційною таємницею і не можуть розголошуватися, додали в «Кварталі».

 

Нагадуємо: