рфія переміщує техніку до кордону беларусі з Україною

   За інформацією моніторингової групи “Беларускі Гаюн“, протягом 20 грудня спостерігалося переміщення танків, вантажівок і особового складу з мобілізованими рфії з білоруських полігонів у північній і центральній частинах країни, де вони дислокувалися, на південь – ближче до кордону з Україною.

 

  За інформацією групи, 20 грудня, в районі 5 години із залізничної станції Полонка відправився ешелон з військовою технікою з вс рф, яка дислокувалася на полігоні «Обуз-Лісновський» (Барановичський р-н).

 

  “Протягом дня ешелон пройшов: Березу, Жабинку, Дрогочин, Іваново і за нашими прибув в Лунинець (Брестська обл.). На платформах: 23 танка Т-80, 8 бензовозів, 9 вантажівок (Урали і КамАЗи), 2 пасажирських і 7 вантажних вагонів”, – йдеться в повідомленні.

 

  Крім цього, групі також стало відомо, що вчора, 19 грудня, на залізничній станції Заслоново (Вітебська обл.) була здійснена завантаження на платформи понад 20 танків і близько 16 Уралів рфії, що знаходилися на полігоні «Лепельський». Ешолон відправився в напрямку Орши і далі на Осиповичі. Пунктом його призначення попередньо є Слуцьк (Мінська обл.), що також значно ближче до кордону з Україною.

 

  Відомо також і про перекидання третього ешолона з технікою зс рф. Вранці 20 грудня через Шклов (Могилевська обл.) пройшов ешелон із: 20 БМП-2, 3 бензовоза, 7 Уралів, Мобільного Пункту Управління Зв’язки (МПУС-К) на базі КамАЗ, 4 пасажирських вагонів РЗ і трьох вантажних вагонів. Він прямував через Оршу, Могильов і Жлобин. В результаті прибув в Калинковичи (Гомельская обл.).

 

  На даний момент незрозуміла кінцева мета цього переміщення. «Кількість техніки, яку зараз переміщують в прикордонні райони, незначна і її точно недостатньо для будь-яких наступальних дій», – додали в групі. Не виключається, що техніку везуть для участі у чергових спільних російсько-білоруських навчаннях десь поблизу українського кордону. Але це лише припущення.

 

Заставка НАГАДУЄМО