Мурманський Мінкульт РФ вирішив зам’яти тему з пам’ятником унікальному літаку протичовнової оборони Бе-6ПЛО в Сафоново. Про це пишуть російські ЗМІ.

 

Активісти, яким чиновники відмовили у включенні до списку об’єктів культурної спадщини «гордості вітчизняного літакобудування» – єдиного збереженого в Росії гідролітака, створили петицію із закликом зберегти унікальний об’єкт.

 

Взагалі, дивно, що пам’ятник залишався поза увагою чиновників так довго. Таких гідролітаків в світі залишилося всього чотири. Один – під Києвом, ще два – в Китаї. Російський, весь іржавий і облізлий, стоїть на видному місці – острові Великий Брудний в Кольському затоці. Літак знаходиться просто в жахливому стані, повністю розкрадений, в фюзеляж залитий бетон.

 

Про ремонт човна, що наразі задумуються тільки співробітники музею ВПС Північного флоту і активісти. Зараз автори петиції просто хочуть привести пам’ятник в порядок, не позбавивши його історичної цінності. Як вирішить цю задачу область і чи знайде на це кошти – покаже час.

 

Нагадаємо:

 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial