Рейтинг Зеленського знов почав знижуватися

Підтримка населенням чинного президента України Володимира Зеленського продовжує поступово знижуватися. Про це свідчать данні Соціологічної групи “Рейтинг”. 

 

Володимир Зеленський все ще продовжує очолювати президентський рейтинг – за нього б проголосували 22,5% з тих хто визначився. За Петра Порошенка  проголосували б 14,6%, Юрія Бойка – 11,6%, Юлію Тимошенко – 11,3%. Ігоря Смешка підтримують 8,0%, Володимира Гройсмана – 6,6%, Євгена Мураєва – 4,6%, Олега Ляшка – 4,4%, Дмитра Разумкова – 4,2%, Арсенія Яценюка – 2,9%, Володимира Кличка – 1,7%, Олега Тягнибока – 1,5%, Кіру Рудик – 0,3%.

 

Рейтинг Зеленського відновив падіння: вже 22,5%, - опитування Рейтингу 02

 

Також більшість громадян вважає, що країна рухається у неправильному напрямку. Відповідну думку підтримують  69% українців. Натомість 22% опитаних вважають що у правильному, а 9% не визначилися. 

 

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%. Терміни проведення: 2-3 березня 2021 р.

 

 

Нагадуємо