Рашисти здійснили чотирнадцяту масовану ракетну атаку проти України

  Представник ГУР МОУ Андрій Юсов нагадав, що після провалу першого сухопутного бліцкригу – спроби “захопити Україну за три дні”, рашисти розпочали завдавати терористичні ракетні удари по критичним об’єктам цивільно ї інфраструктури. Вони сподівались, що за допомогою “ракетного бліцкригу” швидко виведуть з ладу українську енергосистему, морально зламають громадський опір, що спричинить нову хвилю біженців до Західної Європи.

  «Але й ракетний бліцкриг абсолютно провалився у путіна – у принципі, як і всі інші його стратегічні плани. Українське суспільство ще більше згуртувалося, незважаючи на величезні втрати – незважаючи на свідомі влучення по цивільних об’єктах, будинках, житлових багатоквартирних будинках. Український опір не зламався», – повідомив представник ГУР МО України.

  Ракетний бліцкриг вже втратив будь-який сенс, тому що українська енергосистема вистояла. Попри величезні втрати у рашистів-терористів стрімко зменшується кількість високоточного ракетного озброєння. У них відсутня можливість швидко поповнювати запаси у необхідних кількостях – через це змінилася кількість, інтенсивність та збільшились перерви між обстрілами, додав представник воєнної розвідки України.

  По Харківській та Запорізькій областях росія сьогодні випустила рекордну кількість ракет С-300, до 35 штук, – повідомив речник ПС ЗСУ Юрій Ігнат. 17 ударів було завдано по Запоріжжю всього за одну годину сьогодні вночі, повідомив секретар міськради Куртєв. Це найбільша атака на місто з лютого 2022. Також повідомляється про 10 ударів по критичній інфраструктурі Харькова та успішну роботу ППО у Дніпрі.

Заставка ВІДЕО

ЗСУ знищили понад 20 генералів російської армії

  У Золочівському районі Львівської області, неподалік села Кізлів, ракета російських терористів впала біля автобусної зупинки і не зірвалася, – повідомляє Львівська ОВА. Тривають роботи по її “демілітаризації”.

  Під час ракетної атаки 10 російських ракет все ж таки влучили в об’єкти енергетичної інфраструктури в шістьох областях України. Запроваджені аварійні відключення, найскладніша ситуація — у Запорізькій, Харківській та Хмельницькій областях, повідомив міністр енергетики Галущенко.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 352 доба