Після триденних тортур російськими військовими помер 78-річний письменник, капітан 1 рангу у відставці Євген Баль. Офіцер віддав понад 30 років службі на підводних човнах Північного та Тихоокеанського флотів СРСР, не раз ходив в автономне плавання. Він є автором книг «Меридіани штурмана Барка», «Фарватер невідомий», «Хроніки пса Филимона».

 

  Євген Баль жив у селищі Мелекіне поблизу Маріуполя. З 2014 року активно займався волонтерством, зокрема в Приазов’ї, часто зустрічався з морпіхами, прикордонниками та іншими захисниками України. За період російсько-української війни написав багато художніх творів та журналістських матеріалів про “гібридну війну”.

 

Капітан 1-го рангу Євген БАЛЬ: «З проросійськими опонентами вітаюся: «Слава  Україні!» - Урядовий Кур'єр - газета центральних органів влади України  онлайн

  До помешкання письменника рашисти увірвалися 18 березня 2022 року. Під час обшуку, який вони влаштували в його будинку, знайшли фото з українськими захисниками, членський квиток НСПУ та інші «докази фашизму», повідомив представник Національної спілки письменників України Павло Кущ.


 Після трьох днів знущань рашисти відправили 78-річного письменника додому помирати зі словами: «Ми не воюємо з ветеранами флоту СРСР».

 

Під Маріуполем окупанти закатували українського письменника і журналіста Євгена  Баля

    Чоловік не зміг прийти до тями після знущань – його серце зупинилося 2 квітня 2022 року, повідомляють українські ЗМІ. “7 квітня, у цей світлий святковий день, йому виповнилося б 79 років”, – зазначив Павло Кущ.

 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial