Рашисти за будь-яку ціну намагаються захопити Соледар

  Сьогодні в другій половині дня рашисти перекинули під Соледар підкріплення “вагнерівців” та розпочали потужний шалений штурм міста. Після невдалої спроби сходу захопити Соледар та відступу росіяни провели перегрупування, відновили втрати, перекинули додатково штурмові загони, змінили тактику та розпочали потужний штурм. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

“Наразі ворог задіяв велику кількість штурмових груп, сформованих з найкращих резервів вагнерівців. Ворог наступає буквально по трупах своїх солдатів, масовано застосовує артилерію, системи залпового вогню та міномети, накриваючи вогнем навіть власних бійців”, – повідомила Маляр.

  Вона наголосила, що українські захисники “мужньо захищають кожен метр рідної землі”, і жорстокі бої тривають “просто у ці хвилини”.

  За словами командувача Сухопутних військ ЗСУ, в окупантів був наказ захопити Соледар і оточити Бахмут до 26 грудня 2022 року. ЗСУ зірвали ці плани. 4-6 січня 2023 року Соледар штурмували найпрофесійніші загони терористичної ПВК Вагнера з різних напрямків, але без успіху, повідомив генерал-полковник Сирський. 

  Зараз там дуже гаряче…

 

НАГАДУЄМО:

СБУ звинувачує в державній зраді екс-міністра освіти Табачника