Рашисти з Херсона перебралися під Маріуполь

  “Він йшов на Одесу, а вийшов до Херсону…”, – це слова з пісні про рашистів, які заблукали в Таврійських степах 100 років тому. Після того, як в листопаді 2022 року ЗСУ підказали черговим “заблукалим” рашистам дорогу з-під Херсона “додому”, ті пішли у запропонованому напрямку, але сил вистачило дістатися лише околиць Мріуполя.


  Як повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, військові частини, що були виведені з Херсонського напрямку, прибули та розквартовані на узбережжі Маріупольського району від селища Урзуф до селища Мелекіне.


  Найбільша концентрація рашистів спостерігається на ділянці селища Юріївка – Нова Ялта та с. Б.Коса-с.Мелекіно. Зайняті всі пансіонати та бази відпочинку. Окупанти прибувають разом із військовою технікою. Щодня не менше 30 вантажівок із особовим складом транзитом через Маріуполь рухається на Донецький напрямок.


  Зафіксовано розгортання пункту зв’язку в селі Юріївка, не менше ніж 30 танків розміщено на території одного із сільгосп підприємств у селі Ялта. Зафіксовано розміщення живої сили у селі Мангуш, селі Микільське, селі Кальчик та в районі станції Асланів біля села Македонівка.


  До Маріуполя прибули нові підрозділи “кадировців”. Вони сконцентровані в центральному районі міста. Їхнє прибуття збіглося з початком роботи де-факто нового гауляйтера міста Дмітрія Бєрднікова, що підтверджує інформацію про “кадировський” контроль над Донецькою областю.


  “… Зростання кількості військових порівняно з вереснем до 10 разів, що вказує на розміщення контингенту близько 10 -15 тисяч окупантів у Маріупольському районі”, – зазначив Андрющенко.

 

Заставка НАГАДУЄМО