Рашисти приготувалися до оборони, – МО Великобританії

  Командування російських окупантів вважає можливим наступ ЗСУ на двох напрямках, йдеться у зведенні Міноборони Великобританії на основі розвідданих. 

“Те, як росія працює над покращенням оборони, свідчить про те, що командування, швидше за все, стурбоване можливістю великих українських наступальних дій у двох напрямках: або на півночі Луганської області, або на Запоріжжі, – вказують у МО Великобританії. – Вирішити, якій з цих загроз протидіяти насамперед, ймовірно, є однією з центральних дилем для російських фахівців з оперативного планування”.

  За оцінками МО Великобританії, “великий український прорив на Запоріжжі серйозно підірве життєздатність російського “сухопутного мосту”, що сполучає ростовську область росії та Кримський півострів; український успіх на Луганщині ще більше підірве військову мету “визволення” Донбасу, що декларується росією”.

  При цьому там зазначають, що останніми тижнями росія серйозно зміцнила оборонні укріплення у центральній частині Запорізької області на півдні України, особливо між містами Василівка та Оріхів та тримає “великі сили” у цьому секторі.

 

НАГАДУЄМО:

Генсек ООН продемонстрував посередньо-нейтральну позицію по відношенню до росії