Рашисти продовжують розгойдувати ситуацію в Молдові

  У столиці Молдови місті Кишинів під час антиурядового мітингу депутатів та прихильників партії «Шор» відбулись сутички з поліцією. Демонстранти, озброєні іконами, намагались вдертися до парламенту. На відмову поліції їх пропустити депутатка від партії «Шор» заявила, що «люди хочуть помолитися за мир, а “режим Санду” сіє лише ненависть і провокує конфлікти».
  Поліція Молдови заявила про розкриття проросійської агентурної мережі, пише Der Spiegel. За словами глави поліції Віорела Чернеуцану, затримано семеро людей під час операції з розкриття проросійської мережі, створеної для дестабілізації ситуації в країні. Операція пройшла 11 березня, підозрювані прибули до країни “з Росії з цілком певним завданням”, зазначив Чернеуцану.
  Партія «Шор» належить проросійському бізнесмену Ілану Шору. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну депутати партії відвідали Москву та налагодили міжпартійні контакти. Головна популістська вимога протестантів – діюча влада має оплатити комунальні послуги громадян.

  Генсекретар адміністрації президента Молдови заявив, що сьогоднішня акція — «невдала спроба росії дестабілізувати ситуацію у Молдові».

НАГАДУЄМО:

 

Іран та Саудівська Аравія порозумілися за посередництва Китаю