Рашисти планували захопити Київ не за три доби, а за 18 годин, – New York Times

  Американське видання The New York Times опублікувало “графік” вторгнення російської армії в Україну. У ньому зазначено, що російські  окупанти планували захопити Київ не за три дні, а всього за 18 години.

  
  Як пише видання, рашисти дізналися про початок вторгнення за кілька годин до того, як їх “відрядили” в Україну. Один із рашистів, який перебував у Білорусі, розповів, що був лише один наказ — необхідно було їхати за машиною, що йшла попереду.


  Згідно з “графіком”, який видали рядовим рашистам, Києва вони мали дістатися за 18 годин. Там чітко  зазначено, які підрозділи та військові частини вирушили на захоплення України, скільки було машин у колоні. Російські окупаційні війська вирушили з Білорусі о 01:33 24 лютого 2022 року, а у Києві мали вже бути вже о 14:45 цього ж дня.

 

  Російський окупант зізнався, що “графік” не дотримувався навіть близько. Через несприятливі погодні умови росіяни до українського кордону дісталися лише за добу. А потім, на території України, їх очікували суцільні “несприятливі умови”.

 

100 дней войны, или «как Россия Украину за три дня брала» — новости Украины  / НВ
100 днів восьмилітньої війни
Заставка НАГАДУЄМО