Радник голови Офісу президента прокоментував події цієї ночі у Пскові

  Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в своєму Twitter (сьогодні це “Х”) зазначив, що із подій сьогоднішньої ночі у місті Псков можна зробити кілька важливих висновків.

  По-перше, це свідчить, на його думку, про те, що війна все більше переміщується на територію росії, і її неможливо зупинити.

  “Це наслідок втраченої фронтової складової (росія вже давно воює лише числом і лише в обороні, попри всі пропагандистські міфи) та відсутності реальних систем управління силами в регіонах (в т.ч. ППО)”, – написав Подоляк.

  По-друге, зауважив він, заклики уникати будь-яких ударів по законній території рф виглядають дивно і все одно продовжують заохочувати рф до продовження агресії.

  “Тим не менш, Україна суворо дотримується зобов’язання не використовувати зброю своїх партнерів для нанесення ударів по російській території і діє виключно в рамках принципів оборонної війни”, – йдеться в дописі радника Офісу глави держави.

  По-третє, на його думку, путін – це абсолютно непридатний для переговорів суб’єкт. “Історія” з демонстративним вбивством пригожина показує, що путін не буде дотримуватися жодних домовленостей, не хоче жодних домовленостей і націлений виключно на ескалацію, збільшення масштабів вбивств і руйнувань.

  “Отже, поки путін залишається президентом, війна триватиме. Затягуючи росію все глибше і глибше в безодню хаосу”, – додав Подоляк.

http://nova.net.ua/henshtab-zsu-informuie-pro-podii-na-fronti-chasopys-vijny-553-doba/