У ДК “Укроборонпром” повідомляють про завершення заводських (попередніх) випробувань багатофункціонального комплексу радіолокаційного спостереження “Мінерал-У”. Станція була розроблена фахівцями  ДП “Науково-дослідний інститут радіолокаційних систем “Квант-Радіолокація”.Як йдеться в повідомленні, радіолокаційний комплекс може виявляти та класифікувати надводні об’єкти на відстані до 500–600 км. Це стало можливим завдяки пасивному каналу. Водночас дорозвідку можна проводити з використанням активного каналу.  

 

img-post-2

 

На першому етапі було перевірено технічні параметри кожної частини комплексу окремо: потужність передавача, чутливість приймача, час затримки, технічні властивості тощо.Під час другого етапу РЛК було встановлено на шасі, після чого випробувано у цілому. Фахівці підприємства перевіряли дальність виявлення цілей, роботу в широкому спектрі частотних діапазонів, мобільність комплексу та інші параметри.img-post-2

 

За підсумками випробувань “Мінерал-У” було визнано таким, що відповідає заявленим тактико-технічним характеристикам. На черзі – державні випробування РЛК, який передусім призначено для роботи разом  з береговим ракетним комплексом “Нептун”.Вперше цей радіолокаційний комплекс продемонстрували широкому загалу під час військового параду до 30-річчя незалежності України, який відбувся у Києві 24 серпня. РЛК також можна було побачити на цьогорічній виставці “Цифрове майбутнє армії”, присвяченій Дню захисників і захисниць України.

 

Нагадуємо: 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial