путін поспілкувався із місцевими ЗМІ

  Сьогодні володимир путін зустрівся і поспілкувався зі своїми місцевими журналістами. І, чи не вперше, він привселюдно назвав війну проти України не “спецоперацією-СВО”, а війною: “Наша мета — не розкручувати маховик українського конфлікту, а закінчити цю війну, ми прагнутимемо, щоб це було закінчено — і що швидше, то краще. Інтенсифікація бойових дій веде до невиправданих втрат. Курочка по зернятку клює”.

 

  Діюче російське законодавство за подібне трактування загарбницьких дій рфії в Україні передбачає кримінальну та адміністративну відповідальність за подібні формулювання, зокрема – стаття про “дискредитацію армії”.

 

  Раніше Генпрокуратура пояснила, що вторгнення рф на територію України не можна називати війною, оскільки це “недостовірно викладає суть військової операції, що проводиться”.

 

  Також володимир путін назвав систему Patriot старою, але запевнивши, що проти неї обов’язково знайдуть протиотруту. “Щодо „Patriot“, то це досить стара система, вона не працює так, як, скажімо, наша С-300. Проте ті, хто нам протистоять, виходять з того, що це оборонна зброя… ми ці системи будемо легко лускати”, – сказав президент рф.

 

  Він також заявив, що постачання Києву зенітно-ракетних комплексів Patriot призведе до затягування конфлікту. Разом з тим він припустив, що ресурси країн НАТО не перебувають “на межі вичерпання”, а в Україну вони постачають зброю радянського виробництва.

 

Заставка НАГАДУЄМО
нова